Pagalba

Siuntinių pakavimas 

parcels45224sSiuntiniams pakuoti naudokite, gofruoto kartono dėžes,popierinius vokus, plastikinius maišus (vokus). Prisiminkite, kad:
Pakuotė turi atlaikyti statinį 4–5 kartus už siuntos svorį didesnį spaudimą ir nesubliūkšti, nes pakuotė bus kraunama ant kitų pakuočių, o ant jos savo ruožtu bus kraunamos kitos pakuotės. Tuščios pakuotės ertmės turi būti užpildytos, nes priešingu atveju pakuotėje esantys daiktai judės, trinsis vienas į kitą, į pakuotės sieneles ir dėl to gali susigadinti. Daiktai turi būti įpakuoti stabiliai ir tvirtai.
Skysčiai privalo būti specialiuose induose. Šių indų kamščiai turi būti sandariai užsukti arba su specialiomis apsaugomis, neleidžiančiomis kamščių atsukti.
Pakuotė turi būti užklijuota lipnia juosta, apjuosiant per visą apimtį mažiausiai trijose vietose.
Naudokite tik naują gofruoto kartono dėžę, nes kuo daugiau kartų dėžė naudojama, tuo daugiau numatytųjų apsauginių ypatybių praranda; taigi anksčiau jau naudota dėžė gali neužtikrinti tinkamos jūsų siuntos apsaugos.
Jei dėžė nenauja, įsitikinkite, kad ji tvirta ir nepažeista: nesubraižyta, neįplyšusi, kampai nesulankstyti.

Siuntinių ženklinimas 

parcel-consignment-services-770425Tam, kad Jūsų siuntų pervežimas ir siuntų gabenimas būtų tikslesnis reikia pasirūpinti tinkamu siuntinio ženklinimu. Priklijuokite siuntos lipduką (adreso kortelę) siuntinio didžiojo šono viršutinėje dalyje. Jeigu ant siuntinyje yra dūžtančių daiktų, ar skysčių nurodykite tai užrašu “ Dūžtantys daiktai“ , tokiu atveju  siuntos lipduką priklijuokite ant šono su papildomu strėlės ženklu.  Ženklo strėlė nurodo kaip siuntinio viršų, tokiu būdu tokių siuntų pervežimas bus atliekamas su papildoma atsarga.
Adreso kortelę pildykite pagal žemiau pateiktą pavyzdį, arba ji atsisiųskite iš čiaTiksliai nurodykite gavėją, gavėjo adresą, kontaktinius telefono numerius. Taip pat nepamirškite užrašyti savo kontaktinius duomenis, telefono numerį bei savo vardą ir pavardę. Teisingai užpildę adreso kortelę išvengsite netikslumo pristatant siuntą adresatui.

Screenshot 2014-02-16 13.48.50